ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 17 wrz 2014, 20:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Płotka, Twój wybór. Ani nie będę krytykował, ani chwalił. Dorosła jesteś, to TY poniesiesz konsekwencje swoich decyzji - nie ja.

Ale tak samo jak nie oczekujesz recenzowania siebie, tak nie oceniaj innych którzy za 1,2k pln na miesiąc zapieprzają czy to na kasie, czy też gdzieś na taśmie - to też był ich wybór.

Zatem może lepiej darować sobie puste przebijanie się na "swoje prawdy" tylko pogodzić się z rzeczywistością. I tyle :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 20:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
OMG nie oceniam nikogo, nie napisałam przeciez nigdzie ze pracujac na kasie za marny hajs laski sa głupie i powinny zarabiac na szołapie.
No nigdzie takich słów u mnie nie było.

Tak, mam swiadomosc konsekwencji moich czynow, bo nikt tez za mnie nie umrze i nikt za mnie nie bedzie zyl:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 20:56 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Ależ w porządku, czy ja napisałem że napisałaś "głupie"? Nie. Po prostu może szanujmy życiowe wybory ludzi, takie jakimi są.

Niech każdy będzie szczęśliwy swoim życiem a nie wiwisekcja życia innych...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 20:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Odwołałam się do tego zdania
"(...) tak nie oceniaj innych którzy za 1,2k pln na miesiąc zapieprzają czy to na kasie, czy też gdzieś na taśmie - to też był ich wybór."

gdzie wydaje mi sie ze dość personalnie piszesz do mnie:)
A co do tego,żeby każdy zajął się swoim życiem- jak najbardziej jestem za:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2014, 21:04 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Pewnie odebrałaś to personalnie, to raczej była moja wypowiedź do kontekstu tego:

"...Idąc dalej- każdy decyduje sam o swoim zyciu i wybiera, czy woli pracowac na kasie za marne 1,2k 10h w tygodniu czy woli poswiecic cipa i zgarnac dniowke w 1h, a potem zajac sie swoim zyciem.Móc wyjść tu i tam, pozwolić sobie na zakupy wedle potrzeb, a nie przychodzić zjebana po całym dniu roboty i jedyne co robic to wegetowac."

Darujmy sobie...po co wpadać w pętlę co kto miał na myśli kiedy myślał że myśli? :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 00:46 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Cichy_Bob pisze:
"Idąc dalej- każdy decyduje sam o swoim zyciu i wybiera, czy woli pracowac na kasie za marne 1,2k 10h w tygodniu czy woli poswiecic cipa i zgarnac dniowke w 1h, a potem zajac sie swoim zyciem.Móc wyjść tu i tam, pozwolić sobie na zakupy wedle potrzeb, a nie przychodzić zjebana po całym dniu roboty i jedyne co robic to wegetowac."



Albo po prostu mają lewe ręce i nie chce im się pracować jak normalni ludzie...


Wszystko pieknie, tylko jesli nie maja lewych rak i musza pracowac za te przyslowiowe 1200 to nie do konca jestem pewien czy nazwac ich "normalnymi" ludzmi. Ja stane po stronie Plotki, jesli mialabym wybrac 1200 w biedronce a pare tysi na szolapie wybralbym szolapa, zakladam ze jedyna trzecia opcja to bezrobocie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 05:05 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
marecki3456 pisze:
Ludzie bo już mam Was dosyć


Chłopie Ty niedługo jeszcze samobója sobie strzelisz z tej napinki przez to co ludzie tu piszą, daj sobie na luz, przecież to tylko internet, to tylko wirtualne literki!

A nic co napisałem w tamtym poście nie wykulcza tego co napisałem w tym więc nie rozumiem Twojego oburzenia - seks dla zabawy = OK, seks dla kasy = kurwienie, takie jest moje zdanie.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 08:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Gdzie Ty tam napinkę widzisz? Ohoho to tylko internety.

Jeżeli dla Ciebie masturbacja równa się sex to ja nie mam pytań. Aha i jeszcze potwierdź czy dobrze zrozumiałem? Kamasutrę nazwałeś kurwą? Każdy wie co napisałeś, jak zwykle: tak chciałem:P

Szczerze Ruger być kurwą to trochę inny zawód. Kurwie płacisz za sex, dziewczyną na kamerkach za pokaz. Nie chce mi się znowu roztrząsać tego tematu, ale jest spora różnica.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 09:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Masturbacja to seks, no chyba, że ktoś stosuję retorykę podebraną od mistrza Billa Clintona (seks oralny =/= seks :-)

Nie ma żadnej różnicy między płaceniem za pokaz erotyczny a płaceniem za seks w realu.

Wskaż mi miejsce gdzie napisałem "Kamasutra to kurwa" bo ja nigdzie nic takiego nie widzę

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 09:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Myślę ze mareckiemu chodziło Ruger o Twoja pokretna filozofie:)
wszak z niej wynika, ze laska ktora robi to za kase nie jest ok a ta co za free- zajebista.
U Kamasutry sa cele, ktore to stawiaja ja blizej "nie jest ok" niz ok- wg tej filozofii:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 11:27 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
A może Ruger z mareckim założycie sobie topic w sekcji " Chcesz sie bić??" np. "ruger vs marecki - kto ma większego penisa" :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 11:30 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
PanOwieczek pisze:
A może Ruger z mareckim założycie sobie topic w sekcji " Chcesz sie bić??" np. "ruger vs marecki - kto ma większego penisa" :)

Już jest temat "Ruger44" :)

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 11:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Podobno Ruger ma największego 8) ;)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 12:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Ma całkiem sporego, wiec podejrzewam, ze siegnie zeby kogo trzeba w czoko wyruchac:P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 13:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
PanOwieczek pisze:
A może Ruger z mareckim założycie sobie topic w sekcji " Chcesz sie bić??" np. "ruger vs marecki - kto ma większego penisa" :)


A skoro to forum o takiej tematyce to ten co wygra juz zawsze bedzie miec racje... ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 15:52 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
PanOwieczek pisze:
A może Ruger z mareckim założycie sobie topic w sekcji " Chcesz sie bić??" np. "ruger vs marecki - kto ma większego penisa" :)


Kiedyś już była konwersacja na ten temat, sugerowano mi małoczłonkowość i związane z tym kompleksy przelewające się na net, odkąd jednak Marecki zobaczył mój profil (i tym samym - poznał kaliber mojego "małego rewolwerku" bo takie zdjecie też tam się znajdowało :) wszelka dyskusja o tym jakimś dziwnym trafem ucichła :) Aczkolwiek jeżeli chodzi o wielkość wirtualnego penisa i związane z tym wirtualne ego (rosnące po każdym hejcie i "wygranej" dyskusji w necie) - Marecki chyba nie ma sobie równych na tym forum!!!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 wrz 2014, 15:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
PanOwieczek pisze:
A może Ruger z mareckim założycie sobie topic w sekcji " Chcesz sie bić??" np. "ruger vs marecki - kto ma większego penisa" :)


A po co? Ja do Rugera nic nie mam. Ma talent do składania zdań ale problemy z logiką i dobieraniem argumentów. Nie moja wina, że musi wszędzie dołożyć swoje trzy grosze. Na tym forum zabieram głos rzadko i często w odpowiedzi na głupotę. Kto mu każe pisać tyle bredni?

Ruger44 pisze:
Nie ma żadnej różnicy między płaceniem za pokaz erotyczny a płaceniem za seks w realu.


Kolejny przykład Rugeruzmu...

Ruger44 pisze:
Kiedyś już była konwersacja na ten temat, sugerowano mi małoczłonkowość i związane z tym kompleksy przelewające się na net


Pokaż bo znowu kłamiesz. Nikt nigdy nie pisał o Twoim penisie, a jedynie o Twoim nolalajfieniu i sępieniu. Znowu widzę coś sobie uroiłeś. A skoro już ShowUp.tv porównujemy do prostytucji to kim są sępy na tym portalu. To już jakieś dno dna, sępić prostytutkę.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO