ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27 paź 2014, 19:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 maja 2014, 16:25
Posty: 5
sam się przedstawił:) "nie, ja nie jestem nienormalny" :D
https://www.chillingeffects.org/notices/1446103


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 paź 2014, 19:47 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
noi jaki z tego wniosek?
ile jeszcze tym beznadziejnym linkiem bedziesz spamował?
na ch** szukac na sile sensacji?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 paź 2014, 21:58 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Ale ku**a a co chodzi??? Czy niektórym nie popieprzył się świat wirtualny z realnym??? Co to za sensacja???


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 paź 2014, 09:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 paź 2014, 09:12
Posty: 5
dziwne że z tego hejterskiego bloga są zgłoszone tylko niektóre artykuły a cały blog przeciwko annpearl :D coś tu chyba śmierdzi :D pomijam już to że ten spamer rozrzuca te linki po całym forum i wykopie
a z innych ciekawostek to ta strona jest skarbnicą imion i nazwisk dziewczyn z showupa :D tu macie deli
https://www.chillingeffects.org/notices/1531486
a tu dana-pyskata21
https://www.chillingeffects.org/notices/1112839


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 paź 2014, 10:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Rzeczywiście sensacja. A z Ciebie taki fankasi jak ze mnie fan Annpearl.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 paź 2014, 11:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Że też komuś chce się pisać całe blogi o czymś takim. Pewnie powinienem "podziwiać" ale na serio to chyba ktoś ma problem co robić we czasie wolnym :) albo jakaś obsesja


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 paź 2014, 12:12 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Temat się ciągnie od dłuższego czasu. Mało jest blogów o ShowUp.tv z chęcią poczytałbym coś ciekawego na ten temat, a tam tylko annpearl, annperal. Nie zaprzeczam, że parę klapsów jej się przydało, ale ileż można ciągnąć jeden temat. Na sąsiednim forum temat o seksilaseczkach a bloger dalej o Ann. Swoją drogą nieraz zastanawiałem się ile czasu musi blogera kosztować, piętnowanie annpearl? Całe weekendy przesiedziane przed monitorem... Nie wiem czy On widzi z boku jak śmiesznie to wygląda. Naprawdę można znaleść bardziej produktywne zajęcie, blog ma sporą fan bazę, można z tego zrobić coś ciekawego i fajnego. Nibezpiecznie zbliżył się metodami do samej naczelnej hejterki, gdzieś po drodze uciekł sens tej krucjaty...

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 paź 2014, 12:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Maq pisze:
Rzeczywiście sensacja. A z Ciebie taki fankasi jak ze mnie fan Annpearl.


Nie potrzebnie Maq roztrącasz temat. Doskonale wiemy, że walczyłeś z tym zjawiskiem, które reprezentował użytkownik fankasi86 swego czasu na forum i nie tylko. Prawda wyszła na jaw ale jak widzę ktoś wlepia linki wszędzie robiąc sensację dosłownie z niczego. Myślę, że to idealny moment by podciąć komuś skrzydełka i wywalić wiele rzeczy, o których oglądający nie wiedzą a powinni.

BTW
Żeby nie było, nie robię tego w obronie jakiegoś BloKera, z którym jak wiedzą zainteresowani sam mam na pieńku :) Chodzi o to żeby zamknąć mordę białostockiej swołoczy, która ma obsesję na punkcie danych osobowych, przyznam szczerze, że do tej pory ociągałem się z tym ale skoro okoliczności są tak sprzyjające to czemu nie :)

Pozdrawiam

JapanSUN


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 paź 2014, 22:28 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Przeczytałem te blogi i generalnie załamać się można. Obsesja, hejt za hejtem, w kółko o tym samym albo o tej samej. Że też to nie znudzi się.

Zastanawia mnie po co ludzie piszą te blogi? Dla jakieś dzikiej satysfakcji? Ja rozumiem, można raz czy dwa razy napisać o ann. Można też pisac o innych ale przydałoby się odrobinę dystansu. To jest tylko ShowUp.tv. Tu nie ma niewiniątek, tu kłamie się, upiększa rzeczywistość ale wkręcić się do tego stopnia. Nie rozumiem.

To już lepsze jest "Unikajcie jej" na tym forum. Krótko, w miarę na temat a nie ciągniecie tematu miesiącami.

A sexilaseczki? Za chwile przeminą i kto to będzie pamietał??? Kto jeszcze pamieta batmana z haremem z poprzedniego lata???


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 paź 2014, 16:23 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 10 sie 2014, 22:43
Posty: 73
Nie mają co robić po prostu.
Podobnie kiedyś było na pewnych głosowych czatach... Blogi, ploty, zdjęcia, adresy, wyzwiska...
Kurde...Przecież jedni wchodzą tam zarabiać, inni wydawać a jeszcze inni po prostu pogadać. Nie wiem po co dorabianie kolejnej ideologii do portalu erotycznego ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 paź 2014, 20:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 paź 2014, 09:12
Posty: 5
tak mnie temat zaciekawił żę postanowiłem pogrzebać i oto co znalazłem :D https://www.chillingeffects.org/notices/1596724
i na pewno nie zgłaszał tego ShowUp.tv bo by podał prawdziwe imie i nazwisko hahaha annpearl to taka oferma że podszywa sie pod ShowUp.tv zeby coś zdziałać hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lis 2014, 08:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
To podszyciem się mogę usunąć 90% indeksu Google mówisz?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lis 2014, 16:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 paź 2014, 09:12
Posty: 5
jakoś nie widać żeby te zgłoszenia cokolwiek dały :P zresztą jakby materiał został usuniety to mysle że można sie od tego odwołać i sprawdzic czy to prawdziwe dane
sprawdza sie tu fakt że laski nic nie mogą zrobić jak je sie gdzieś wrzuci :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lis 2014, 19:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Dają, dają. Z Google usunąć coś nie jest większym problemem, bo od niedawna jak widać mają taki obowiązek i bardzo szybko reagują. Np. jeśli chcesz by Twojej strony nie widziano w Google to możesz to zrobić w dosłownie godzinkę/kilka godz. i zniknie całkowicie. Zgłoszenia DMCA również dosyć sprawnie idą. Jeśli chodzi natomiast o cały internet ogólnie to tak jak piszesz, ciężko usunąć wszystko;]

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lis 2014, 20:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Niektorzy zyja w przekonaniu ze dziewczyny w tym temacie maja zwiazane rece.
Może im się nie chce nic z tym robić, albo nie wiedzą jak coś z tym zrobić.Nie zakladaj od razu ze niczego nie robią

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO